Copywriting w internecie

Copywriting w internecie czyli drugie życie copywritingu

Jak wiadomo copywriting w internecie z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Dziś copywriting w internecie stwarza wielkie możliwości. Po pierwsze, mnóstwo osób może znaleźć pracę w copywritingu. Internet jest tyglem rożnych treści, najczęściej przedstawianych za pomocą języka pisanego, stąd wciąż rozwijający się rynek. Copywriter pisze rożnego rodzaju teksty na strony internetowe oraz teksty reklamowe. W ostatnich latach wzrosła ilość portali społecznościowych i blogów, to oczywiście pociągnęło za sobą większe zapotrzebowanie na copywriterów. Dopóki istnieje internet, dopóty copywriting w internecie będzie się rozwijał.

Copywriting w internecie staje się coraz trudniejszy

Wzrastająca ilość sklepów i sprzedawców internetowych spowodowała, że przed copywriterami stawia się coraz większe poprzeczki. Trudno się dziwić, to normalne, że w przypadku dużej konkurencji wymaga się od sprzedawcy więcej. Nie wystarczy, że dzisiejszy tekst na stronie internetowej będzie poprawny merytorycznie, tekst musi być „chwytliwy”, musi chwytać za serce czytelnika. Tylko wtedy klient zwróci uwagę na produkt. Według badań marketingowych w ostatniej dekadzie 2012 roku liczba sklepów internetowych w Polsce wzrosła o jedną piątą. Duża ilość sklepów internetowych stworzyła kolejną usługę, w której również doskonale sprawdza się copywriting w internecie.

Copywriting w internecie a pozycjonowanie stron

Każdy właściciel sklepu internetowego chciałby, aby jego strona znalazła się w pierwszej dziesiątce w wyszukiwarce google. Aby tak się stało, trzeba zlecić tak zwane „wypozycjonowanie strony”.

Aby wypozycjonować stronę, trzeba napisać odpowiednią ilość tekstów (zaznaczam, że to tylko jedna z metod pozycjonowania stron). I tutaj właśnie odnajduje się copywriting w internecie. Copywriterzy piszą tak zwane precle, które służą do wypozycjonowania strony. Szczegóły na ten temat znajdziesz gdzie indziej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Copywriting w internecie czyli drugie życie copywritingu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Użytkownicy wchodzili z fraz:

 • drugie ycie lucii

96 przemyśleń nt. „Copywriting w internecie czyli drugie życie copywritingu”

 1. Dokładnie od 4 tygodni codziennie rano wysmarowuję odręcznie półtorej strony tekstu i zauważyłam, że oprócz wspomnianych wyżej korzyści leczniczych zaczynam lepiej czuć się w pisaniu. Polecam to ćwiczenie wszystkim, którzy nie wiedzą jak ruszyć z miejsca lub mają nawyk pisania tylko w określonym celu, do publikacji. Oprócz rozwijania samego pisania, ćwiczenie to daje ogromne pole do rozwijania kreatywności. I nie wiem czy to tylko u mnie tak to działa, ale rano zdecydowanie wyraźniej można to zauważyć niż wieczorem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  1. To prawda! Czym więcej piszemy tym lżejsze mamy pióro. Tym łatwiej nam się pisze.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  2. Ja też stałam się bardziej kreatywna, no ale na początku opornie mi to szło.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  3. Kilka lat temu przez 12 tygodni pisałem codziennie odręcznie 3 strony A4. To bardzo ważne ćwiczenie zwłaszcza dla osób, które nie mają swobody w pisaniu i ciągle zastanawiają się o czym pisać, albo czytają, bo myślą, że jeszcze mało wiedzą na temat copywritingu i muszą się doszkolić.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  4. @KO247, twój pomysł jest świetny. Będę musiała spróbować, bo też często mam problem z pisaniem. Chciałabym się jednak rozwinąć w tym zakresie, żeby mój blog był jeszcze lepszy. Dużo mu nadal brakuje do ideału i wiem, że przede mną dużo pracy. Dzięki za wskazówkę.
   Pelangsing ostatnio opublikował…Przywracać zdrowie żywieniem – Ewa DąbrowskaMy Profile

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. No właśnie coraz trudniejszy… Marketingowe teorie (w sumie w większości udowodnione) mówią o wielkości czcionki w nagłówku, jak go utworzyć, co pisać i jak, żeby zaintrygować, pobudzić nieświadome części mózgu do działania etc. Skomplikowana sprawa 😉

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 3. Jeżeli mamy do czynienia z copywritingiem SEO to raczej nie mamy się co przejmować nad sensem tekstu i jego stylistyką. To nie jest tekst reklamowy, w którym językiem korzyści nakłaniamy klienta do zakupu. Oczywiście z nim także spotkamy się w sieci, ale to już poprzeczka dla tych lepszych graczy.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Dominik nie do końca się z Tobą zgodzę.

   SEO copywritingu używać może każdy na swoim blogu. Mi seo copywriting nie kojarzy się od razu ze spamowaniem 🙂 Każdy powinien stosować się do zasad seo copywritingu jeśli pisze do sieci.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  2. Trochę mijasz się z prawdą – czasy, w których wystarczyło walnąć tekst typu „tablety kraków są najlepsze bo tablety każdy chce dziś mieć ble ble” już się skończyły. Firmy SEO zwracają uwagę na to, by teksty były poprawne stylistycznie i logicznie, i by miały jakąś wartość merytoryczną – nawet jeśli to tzw. precle. Branża SEO stara się sprostać wymogom Google, który regularnie podnosi poprzeczkę dla niechcianego pozycjonowania. Poza tym klienci firm pozycjonujących czasem nawet chcą mieć wgląd w teksty (tu akurat pewnie głównie dlatego, ze nie rozumieją, jak to działa). Wiadomo, nie będzie to nigdy wielka literatura, ale też pisanie byle czego „na kolanie” może przynieść więcej szkody niż pożytku.
   Marcin od tabletów ostatnio opublikował…Tablet Haier Pad 3G D85 7.85My Profile

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 4. Też zauważyłem podobny syndrom, podczas pisania książki. Pierwsza wersja – jakoś wyszła, druga jeszcze lepiej, przy 7mej już mi się podoba. Przepiszę jeszcze trzy razy i będzie naprawdę dobra. Druga sprawa – sporo daje copywriting.
  Adrian Bysiak ostatnio opublikował…Telebim BuskoMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 5. Piszesz, że „Wzrastająca ilość sklepów i sprzedawców internetowych spowodowała, że przed copywriterami stawia się coraz większe poprzeczki”.
  Prawdę powiedziawszy, nie zauważyłem tego. Opisy produktów w sklepach internetowych są prawie zawsze takie same, bo pochodzą z baz danych hurtowni albo producentów. Prawie żaden sprzedawca nie próbuje dodać czegoś od siebie.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Zgadza się bo niestety tylko nie wielka ich część zdaje sobie z tego, że jest to przez Google bardzo źle widziane jako duplicate content.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 6. Przyznam szczerze, że o tym copywritingu
  słyszę pierwszy raz, ale z pewnością to pozycjonowanie stron ma duży wpływ w przyciąganiu uwagi czytelnika. Dziękuje za odwiedziny 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 7. Co do pozycjonowania strony za pomocą precli – jest to bardzo ryzykowny sposób, zwłaszcza jak google odkryje to i pobanuje ;)A co do chwytliwości tekstów – jak taki tekst powinien wyglądać na eksperckim blogu?
  Wojtek | spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ostatnio opublikował…Czy warto określić przyczyny uzasadniające wyłączenie wspólnika w umowie spółki z o.o.?My Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Z pewnością można się wprawić poprzez pisanie, pisanie, pisanie, ale osobie, która ma dryg do pisania będzie duuużo łatwiej.
   Sebastian ostatnio opublikował…SEO MityMy Profile

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 8. Dzisiaj internetowy copywriting po aktualizacjach Google jest niezbędny. Brakuje tylko czasu żeby te teksty pisać, stąd wiele firm zawodowo piszących teksty i to nie tylko precle ale także specjalistyczne powstało jak grzyby po deszczu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 9. Jak dla mnie ten cały internetowy copywriting to trochę jak obosieczna broń – można nim zdziałać bardzo dużo, jeżeli się odpowiednio zamachnie, ale można też się skaleczyć, jeżeli nie będziemy uważać, żeby nie przesadzić.

  Poza tym w sieci każdy może teraz się nazwać copywriterem bo potrafi sklecić parę zdań, więc coraz ciężej jest trafić na tych naprawdę dobrych copywriterów.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  1. Zgadza się, dlatego lepiej jest zatrudniać ludzi którzy zawodowo się tym zajmuj. Co prawda można się tego nauczyć, bo praktyka czyni człowieka mistrzem, ale szkoda ryzykować.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 10. Teksty marketingowe powinny być angażujące, lecz powinno się brać pod uwagę także kwestie praktyczne, jak objętość tekstu. Ma to zasadnicze znaczenie w przypadku mailingów (zwłaszcza mobilnych) czy np. kreacji krótkich tekstów marketingowych w marketingu SMS.
  marketingmobilny.pl ostatnio opublikował…Finansowanie wymarzonej aplikacji – fixed price czy time&materialMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 11. Oczywiście copywriterzy są dziś bardzo rozchwytywani. Większość firm, która zajmuje się pozycjonowaniem ma osobny dział dla copywriterów lub korzysta ze sprawdzonych zdalnych. Nie można wziąć sobie pierwszego lepszego bo wiadomo, że tekst musi mieć ręce i nogi, musi przyciągać oraz spełniać wymagania google. Pomimo tego, że to przyjemna praca to jednak jest bardzo czasochłonna i ciężka.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 12. Ja może i poświęciłbym na to więcej czasu, ale ciężko kiedy ma się etat, własny biznes w którym trzeba być po pierwsze fotografem, ale także marketingowcem, informatykiem, copywriterem, pozycjonerem itd itp 😉 Proszę mi wydłużyć dobę 😀
  Marcin ostatnio opublikował…Obróbka przed i po vol. 2My Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 13. Mnie najbardziej denerwuje słaba jakość tekstów, które można kupić i zamówić w sieci. Nie oczekuję kto wie czego, ale jeśli płacę za tekst to chcę, aby tekst ten dawał się przynajmniej przeczytać.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Jaka płaca taka praca? Czy może rynek copywriterów jest jednak przesycony niekompetentnymi osobnikami?
   Andrzej H. ostatnio opublikował…DronyMy Profile

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 14. SEO Copywriting – odwieczny problem, zalewający Internet bezwartościową treścią. Na szczęście typowe precle odchodzą już do lamusa, a to, co naprawdę zaczyna się liczyć, to wartościowa treść, wartościowe strony tematyczne i linki ze stron o dobrym PR.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 15. Konkretny wpis na konkretnym blogu. Interesuje mnie tematyka copywritingu. Prawda jest taka że bez copywritingu nie ugrasz w internecie praktycznie nic. Treści spamerskiej jest coraz więcej i coraz trudniej znaleźć wartościowe informacje. Ba – coraz trudniej znaleźć prawdę. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą i niestety to przysłowie sprawdza się w dzisiejszym internecie. Jednak jako copywriter zależy mi na tym aby google nadal dążyło do eliminacji spamu i obniżania jakości linków spamerskich – bo to może pomóc nam wyczyścić internet. I tak po zeszłorocznej aktualizacji o wiele rzadziej natrafiam na spam. Strony wartościowe pod względem merytorycznym przyciągają prawdziwego użytkownika który teoretycznie sam poleci artykuł – ale wszyscy doskonale wiemy że to jest jedynie mydlenie oczu. Prawda jest taka że bez content marketingu nie ujedziesz a daleko.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 16. No i szkoda, że ten blog taki krótki. Autor ciekawie pisze i konkretnie w miarę więc poczytałoby się więcej 😛

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 17. No tak w większości projektów (sklepy) nie da się obejść bez dobrych tekstów dla produktów, które nie tylko będą rankować, ale także zachęca do zrobienia zakupów naszych potencjalnych klientów.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 18. Copywriting jest bez wątpienia bardzo przyszłościowy. Już teraz widać, że coraz więcej firm dba o swój wizerunek w internecie i coraz częściej zleca się pozycjonowanie stron. Jestem ciekawa, jak bardzo w przyszłości rozwinie się ta gałąź marketingu 🙂
  Marysia ostatnio opublikował…DiabeteeMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 19. Obstawiam, że za kilka lat (a może wcześniej) nie będzie już klasycznego SEO copywritingu…po prostu nie będzie już miejsca na teksty słabej jakości. Cały proces pozycjonowania będzie sprzężony z działaniami z zakresu marketingu internetowego.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 20. Tja, niby precle odchodzą do lamusa, ale kiepskiej jakości zaplecza dalej jak powszechne tak używane i jest to o tyle szkodliwe, że czasem te zaplecza… są dobrze pozycjonowane i człowiek szuka wartościowej informacji na wypocinach jakiegoś copywritera – o zgrozo, a widziałem już nawet poradniki budowy domu napisane przez takowych jegomości. Jednym więc słowem – ciężka to przeprawa z tym naszym copy. 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 21. Tez jestem ciekaw w jakim kierunku rozwinie sie copywriting. Pomimo ze coraz wiecej osob sie tym zajmuje to mysle ze jest to bardzo przyszlosciowy zawod dlatego ze internet jest w wielu przypadkach glownym zrodlem dochodu dla wielu firm, wiec musza sie one w jakis sposob reklamowac
  Travis ostatnio opublikował…O czym rozmawiać z dziewczynąMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 22. Fakt, że copywritting w internecie staje się coraz trudniejszy. Niestety stawki za usługi nie rosną wprost proporcjonalnie 🙁

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 23. No lekko nie jest, ale ludzi się tym zajmujących też jest coraz więcej więc ciężko się spodziewać, że stawki zaczną rosnąć.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Wszystko zależy od tego, ile oczekujesz? Od 50 zł do 2500 zł za jeden tekst/ofertę sprzedażową.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 24. To prawda, że staje się to coraz trudniejsze… Ale wydaje mi się, że jest to też coraz bardziej opłacalne 😀
  Tomek ostatnio opublikował…BlachodachówkaMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 25. Parafrazując klasyka „pisać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej”.

  Faktem jest, że dobry tekst sam się wybroni, jednak napisać coś, co przykuje uwagę naszych docelowych odbiorców nie jest łatwo.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
 26. Prawdą jest,że praktyka czyni mistrza. Jeszcze parę lat temu napisanie prostego arta na bloga firmowego trwało wieczność – dziś to godzina góra dwie razem z poprawkami. I język wypowiedzi zdecydowanie lepszy.

  Pozdrawiam wszystkich piszących firmowe blogi
  Alex od tabletów ostatnio opublikował…Smartfon HTC DESIRE 320My Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 27. Przyznam szczerze ze kiedys pozycjonowanie bylo znacznie znacznie latwiejsze, teraz jezeli chce sie wejsc w top3 na konkurencyjne frazy trzeba naprawde sporo czasu i wytrwalosci, jednak nie mowie ze nie jest to niemozliwe
  TravisPUA ostatnio opublikował…Teksty na podrywMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 28. Dobry copywriter jest na wagę złota. Sam dość długo szukałem odpowiedniej osoby do współpracy. 4 osoba z kolei dopiero spełniła moje oczekiwania 😉

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 29. Dzisiaj przecież wszystko robi się samo. Klient niestety nie potrafi docenić jakości, tylko cenę. Dlatego wiele osób korzysta usilnie z mieszarek i myśli, że czytelnicy to idioci…
  Zdjęcia z drona ostatnio opublikował…Lądowisko Twoim przyjacielemMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 30. Takie realia, każdy rzuca się na te automaty bo taniej i łatwiej. Nikt Ci niestety nie doceni pracy dobrego copywritera.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 31. Niestety coraz ciężej sprostać wymaganiom klientów – niestety przez automaty ceny są dość niskie i coraz bardziej się niestety opłaca pisać słabsze teksty niż się wysilać.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 32. Teraz precle są już lepsze jakościowo, niż były kiedyś. Niestety wciąż jest tylko takich byle jakich, bo mimo wszystko oni dostają za to pieniądze. Także mogliby się niektórzy trochę lepiej postarać.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 33. Myślę, że bylejakość publikowanych tekstów wynika z masowości takich publikacji. Bierze się tekst sklecony przez copywritera i poddaje się obróbce polegającej na mieszaniu synonimów, w wyniku czego z jednego tekstu uzyskuje się kilkadziesiąt unikalnych, tzn. o niepowtarzalnej treści. Nikt tu nie myśli o jakości.
  Jan ostatnio opublikował…Poradnik Gimp krok 18 – Nakładanie efektu farby olejnej na zdjęcieMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 34. Ciężko znaleźć „specjalistę” jednak nie jest to niemożliwe choć z pewnością wymaga to czasu i cierpliwości. Wymagania są różne a copywriter musi być obeznany w wielu tematach aby sprawdzić się na każdym polu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Wszystko zależy od jakości, jakiej oczekujesz i do tego o jakim blogu mowa. Jeśli ma to być blog firmowy, to ceny zaczynają się gdzieś od 6 zł / 1000 znaków (czyli jeden artykuł na ok 4 tys. to 24 zł). Oczywiście jeśli wymagasz artykułów specjalistycznych, które wymagają od copywritera dłuższego researchu to cena może wynosić nawet 40 zł / 1000 znaków i więcej. Z kolei na blog od zaplecza SEO można znaleźć pisarzy już od 3-4 zł.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 35. Im więcej czytam o technikach pozycjonerskich tym mniej wiem. Też tak macie. Jest naprawdę ogrom przeróżnych informacji, a każdy pisze co innego lub ma złote rady, z którymi człowiek nie wie co ma robić.
  operacja zaćmy

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
 36. Prowadzę firmę http://www.3dskangeo.pl i myślę, że ten artykuł bardzo pomoże mi w osiągnięciu zysku i celu jaki sobie postawiłem. Ten artykuł otworzył mi nowe możliwości. Szczerze dziękuje i pozdrawiam 😉

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 37. Prowadzę kampanię reklamową cenionej wśród klientów hurtowni stomatologicznej http://www.dent-r.pl Ten artykuł, pomoże mi w pozycjonowaniu tej strony internetowej i pisaniu różnych artykułów. Pozdrowienia! 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 38. To prawda – jest coraz trudniej. Choć copywritingiem zajmuję się amatorsko (na potrzeby własnej strony www) również dostrzegam, że z każdym rokiem, ba miesiącem nawet – coraz trudniej przebić się przez cały Internet do potencjalnego czytelnika. Stosuję coraz bardziej zaawansowane techniki, a i tak poziom wyświetleń mojej strony pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście znam kilka trików, które przyciągają ludzi. Zresztą, nie są one jakieś szczególnie tajemnicze. Wystarczy przeczytać kilka wpisów z mojego bloga, by połapać się w moich metodach 🙂
  Genituram ostatnio opublikował…Horoskop Star WarsMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 39. Znalezienie dobrego coppy writera też nie jest łatwe. Jest ich oczywiście całe mnóstwo, ale trafienie na rzetelnego i terminowego jest nie lada wyczynem – nie mówię oczywiście o tych najtańszych po których nie można się spodziewać jakościowo dobrych tekstów, ale za lepszą stawkę…
  Zenjo ostatnio opublikował…Kampanie AdWords, remarketing w googleMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 40. „Aby wypozycjonować stronę, trzeba napisać odpowiednią ilość tekstów (zaznaczam, że to tylko jedna z metod pozycjonowania stron).”
  To co najwyżej metoda optymalizacji treści na stronie.

  „Copywriterzy piszą tak zwane precle, które służą do wypozycjonowania strony. ”
  Ostatnio w ebooku o Content Marketingu były podane statystyki zleceń na precle i nie wygląda na to, aby były jeszcze w codziennym użyciu. Ani copywriterzy nie chcą podejmować się zleceń za grosze (a precle zawsze były najtańsze), ani nikt nie chce już nigdzie publikować czegoś takiego. Wiem, że ten tekst jest sprzed 2 lat, ale nawet wtedy rady zamieszczone w nim nie były aktualne.
  Marta ostatnio opublikował…Kiedy przekłuć dziecku uszy?My Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 41. To proste, bez ćwiczeń nie ma efektów. Teraz coraz cenniejsze są umiejętności kreatywnego pisania i pisania w taki sposób aby zainteresować odbiorców. Umiejętność pisania opisów produktów jest bardzo trudna ale i także ceniona.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 42. Całkiem fajny wpis. Branża copywritingu ciągle się rozwija i jeszcze dużo miejsca jest. Ale ze względu że się rozwija copywriterzy także muszą się rozwijać nieustannie. Uczyć się nowych metod zachęcania czy reklam, bądź pisania na trudniejsze tematy

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 43. Mam pytanie jak wygląda zarabianie w ten sposób – konkretnie w jaki sposób dostajemy pieniądze. Na konto bankowe? Na jednej z platform widziałam coś o punktach, które zbiera się za pisanie tekstów, a następnie te punkty można sobie „wypłacić” ale gdzie? Pytają również o urząd skarbowy w moim mieście – w związku z tym każde tego typu zlecenie wymaga umowy? Jeśli nie to w jaki sposób zleceniodawca płaci za pojedynczy tekst/zlecenie?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge